Rijeka pobijedila Euro New York

Četvrtak, 15. ožujka 2018. 19:50 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Rijeka - Euro NY 2:0 (Dukađin 20, 80)

Juniori Rijeke

Juniori Rijeke nakon neodlučenog rezultata protiv Juventusa, u drugoj utakmici na Viareggio Cupu pobijedili su Euro New York rezultatom 2:0.

Oba pogotka postigao je Dukađin: prvi u 36. minuti nakon što je vratar Best odbio loptu po Vukovu udarcu, drugi u 79. minuti iz kaznenog udarca nakon prekršaja nad Črnkom.

Dukađin je u 68. minuti mogao ostvariti hat-trick, kada je sam izašao ispred vratara Besta i promašio.

Imala je Rijeka još nekoliko šansi, ali šanse nisu iskoristili ni protivnici.

U 29. mintui Santuccijev udarac obranio je Pandur, u 57. minuti Štefulj je izbio loptu s gol-crte.

U drugoj utakmici u skupini Juventus je pobijedio Benevento 2:1 (Kulenović 47, Montaperto 50/Pinto 32-11m)

U nedjelju, 18. ožujka, od 11 sati igraju Juventus - Euro New York, Rijeka - Benevento

Utakmica 2. kola Viareggio cupa: Rijeka - Euro New York 2:0. Sudac: Di Graci (Como).

RIJEKA: Pandur, Štefulj, Čeliković, Mulac, Svetić (od 82' Pintarić), Vuk (od 89' Jurešić), Ristovski, Črnko (od 87' Bušnja), Smolčić, Lepinjica, Dukadin.

EURO NEW YORK: Best, Rodriguez (od 60' Briscoe), Previte (od 72' Buljubašić), Ponieman (od 60' Yanes jr.), Ziyaev (od 81' Konate), Santucci, Maiello, Yanez (od 81' Giardina), Canalicchio, Vargas (od 81' Vilcini), Canali.