Niko Janković: Uvjeren sam da će se ove jeseni na Rujevici igrati Europska liga

Petak, 01. kolovoza 2025. 16:33 Napisao/la  SC

Bit će na kraju onako kako predsjedik Mišković kaže što se tiče prodaje ili potpisa novog ugovora, kaže Janković

Niko Janković
Niko Janković Foto: HNKRijeka/Facebook

Niko Janković u najavi utakmice protiv Slavena Belupa ovako se osvrnuo na utakmice protiv Ludogoretsa:

- Što se tiče Ludogoretsa, bitka je izgubljena, ali rat se nastavlja što se tiče europskih utakmica. Ja sam uvjeren da će se ove jeseni na Rujevici igrati Europska liga, jer mi u Razgradu nismo izgledali kao razbijena vojska, čak smo se devetoricom igrača dobro branili. Što se tiče utakmice, točno smo znali što treba raditi, bolje smo se osjećali kada smo zabili za 1:1, ja isto mislim da bismo pobijedili da nije bilo crvenog kartona, smatra Janković.

- Vidim da se traži krivca za utakmicu u Razgradu! Mi smo prije svega momčad, zajedno sa stručnim stožerom mi smo Rijeka i ne damo jedni na druge. To je jednostavno sport, nekada izgubiš, nekada pobjediš. Posebno mi je žao Rukavine, dogodio mu se trenutak nepažnje koji se više ne može vratiti. Siguran sam da će ovo biti njega sezona i da će Rukavina donijeti puno radosti navijačima Rijeke, rekao je Janković.

Iako je u Razgradu pretrčao impresivnih 16 kilometara, Janković ne pomišlja na odmor prije utakmice protiv Slavena Belupa:

- Jedva čekam sljedeću utakmicu baš zbog poraza od Ludogoretsa, zbog novog dokazivanja, želimo se što prije vratiti na pobjedničke staze, ističe Janković.

Jedan od igrača koji se stalno nalazi u izlogu ovako je prokomenitrao spekulacije o mogućem transferu:

- Mi smo profesionalci, plaćeni smo za ovo što radimo. Jedino sam i isključivo fokusiran na Rijeku, bit će na kraju onako kako predsjedik Mišković kaže što se tiče prodaje ili potpisa novog ugovora, zaključio je Janković.