Nedjelja (19): Lokomotiva - Rijeka. To su dvije ekipe koje se vole nadigravat i koje vole dati gol više i siguran sam da će se isplatiti doći u Kranjčevićevu, kaže Kek
Iskreno, uživam u ovom ritmu, bolje utakmice nego treninzi. Možemo uživati u prekrasnoj atmosferi pune Kantride. Hvala Armadi i ostalim navijačima na podršci, kaže vratar Rijeke
Toliko su se zatvorili da je nama bekovima bilo jako teško igrati budući da je Sheriff imao pet igrača u zadnjoj liniji, ustvrdio je strijelac pobjedničkog gola
Negodovanje s tribina? To je zato jer se danima pisalo da ćemo lako pobijediti. I ja bih volio da u 15. minuti vodimo 3:0, kaže Kek
Četvrtak, 21. kolovoza 2014. 23:09
Rijeka

Rijeka nastavila niz pobjeda

Prva utakmica play-offa: Rijeka - Sheriff Tiraspol 1:0. Leovac u 86. minuti silovito zatresao mrežu
Četvrtak, 21. kolovoza 2014. 23:07