Ponedjeljak, 25. veljače 2019. 13:37
Rijeka

Rijeka nema standardnog domaćeg igrača

Kad su Heber i Čolak spremni, onda Rijeka postaje druga sila u ovoj ligi i trebali bi biti drugi do kraja. Osijek nije odgovorio psihološki na to da može napraviti iskorak. Rijeka je po meni mrvicu bolja, u napadu ima bolje igrače te ju vidim prije u borbi za drugo mjesto,…
Ove godine od 15 mogućih bodova Rijeka osvojila 8 bodova u utakmicama protiv pet momčadi u kojima samo jedan igrač (Caktaš) može  biti pojačanje za Rijeku
Utakmicu smo izgubili u prvom poluvremenu, kada smo dobili dva gola u tri minute. Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, kaže trener Rudeša Tomislav Ivković
Utakmica 22. kola: Rudeš - Rijeka 2:4. Posebno je postalo zanimljivo zadnjih pola sata utakmice, kada je Igor Bišćan prihvatio jurnjavu otvorenog garda iako je imao dva pogotka prednosti
Sve osim tri boda bio bi neuspjeh, bodovi protiv Rudeša vrijede isto kao bodovi protiv nekoga drugoga s time da su ovi bodovi već ukalkulirani kod igrača i navijača, kaže trener Rijeke
Nakon utakmice bez izrazitih prilika barem na razini kurioziteta treba naglasiti da Hajduk nema kvalitetnije igrače čak ni od ovako oslabljene Rijeke