Spezia ispala u Kupu, Perugia pobijedila pogotkom u sudačkoj nadoknadi

Nedjelja, 24. kolovoza 2014. 09:47 Napisao/la  SC

Kup: Perugia - Spezia 2:1

Nogometaši Spezije ispali su u Kupu nakon poraza (1:2) na gostovanju kod Perugije u produžecima. Spezia je do 86. minute vodila 1:0 pogotkom Ebangue u 25. minuti. Četiri minute prije kraja izjednačio je Čeh Rabušić (86), a pobjedu domaćinu donio je Parigini u 93. minuti.

- Mogli smo proći, ali to ne bi bilo fair. Perugia je prema mojem mišljenju igrala bolje od nas, razočaran sam onim što sam vidio. Da smo pobijedili, bilo bi to zahvaljujući sreći, a to nije način na koji želim pobjeđivati, rekao je trener Spezije Nenad Bjelica.

Za momčad Nenada Bjelice cijelu utakmicu odigrao je U-21 reprezentativac Niko Datković. Antonini Čulina izašao je iz igre u 79. minuti, na klupi je sjedio Mato Miloš.

SPEZIA: Chichizola, De Col, Ceccarelli, Datković, Migliore, Schiattarella (45' Ciurria), Juande, Sammarco, Čulina (79' Ardemagni), Catellani, Ebagua (72' Bakić)