Skupina G: Standard protiv fenjeraša Liersea prokockao 2:0, gosti izjednačili u 90. minuti

Nedjelja, 28. rujna 2014. 20:30 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Standard - Liege 2:2. Van Damme je zabio dva gola za Standard, ali i u 82. minuti zaradio crveni karton

Nogometaši Standarda ponovo su se obrukali pred domaćim navijačima u belgijskom prvenstvu remiziravši protiv Liersea, momčadi s dna ljestvice.

Standard je opet odigrao dobro poluvrijeme, Van Damme je dvama pogocima na poluvremenu donio prednost 2:0. Gosti su se u igru vratili golom Ngawe u 68. minuti, ali su osam minuta kasnije ostali s deset igrača nakon isključenja Losade.

Stvari je zakomplicirao upravo Van Damme koji je u 82. minuti zaradio drugi žuti karton, a onda je Velios u 90. minuti donio gostima bod.

STANDARD: Kawashima, Van Damme,  Ciman, Teixeira, Faty (od 59' De Sart), Milec, Ono (od 82' Viera), M'Poku, Trebel, De Camargo, Watt (od 61' Louis).

LIERSE: Bajković, Matoukou (od 87' Velios), Wils, Ngawa, Traoré, Bensebaini, Losada, Bourabia, Keita, Kasmi (od 79' Masika), Zizo (od 57' Wamberto)

Utakmica 9. kola: Standard - Lierse 2:2 (Van Damme 35', 45'/ Ngawa 68', Velios 90').