Skupina G: Sevilla teško stradala u Madridu, Atletico utrpao četiri komada protivniku Rijeke

Subota, 27. rujna 2014. 21:39 Napisao/la  SC

Susret 6. kola Primere: Atletico Madrid - Sevilla 4:0.

Nogometaši Seville doživjeli su neugodan poraz uoči gostovanja u Rijeci u sklopu drugoga kola Europske lige. Na Vicente Calderonu poražen je sljedeći protivnik Rijeke s visokih 3:0, u dvorištu branitelja naslova španjolskog prvaka. Za domaćine je do 74. minuti igrao i hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić koji se vratio na teren nakon ozljede. Bio je to prvi poraz Seville ove sezone.

Stvari su po Sevillu vrlo brzo počele ići nizbrdo, već je na poluvremenu momčad Unaya Emeryja imala zaostatak od 2:0, što je do kraja bilo izraženo dvostruko.

Atletico (M) - Sevilla 4:0 (Koke 19, Niguez 42, Raul Garcia 83-11m, Jimenez 90)

ATLETICO: Moya - Ansaldi, Godin, Miranda, Juanfran - Tiago, Gabi (46 Raul Garcia) - Koke, Niguez (66 Griezmann), Arda Turan - Mandžukić (74 Jimenez)

SEVILLA: Beto - Tremoulinas, Kolodziejczak (46 Banega), Pareja, Figueras - Krychowiak, Carrico, M'bia - Vitolo (46 Suarez), Vidal (78 Deulofeu) - Bacca