Rijeka - Lokomotiva: Tomislav Ivković čuvao sedmoricu igrača u utakmici protiv Osijeka

Utorak, 09. kolovoza 2016. 16:10 Napisao/la  SC

Trener Lokomotive utakmicu protiv Osijeka počeo je bez čak sedmorice igrača koji su u Ukrajini ostvarili plasman u play-off Europske lige

Rijeka u subotu igra protiv Lokomotive, koja je u ponedjeljak izgubila (2:3) u Kranjčevićevoj od Osijeka.

Kako se Tomislav Ivković sprema za utakmicu protiv Rijeke ukazuje zapisnik utakmice protiv Osijeka, trener Lokomotive utakmicu protiv Osijeka počeo je bez čak sedmorice igrača koji su u Ukrajini ostvarili plasman u play-off Europske lige.

Fiolić, Marić, Grezda, Capan i Bočkaj sjedili su na klupi, Brtolec i Perić nisu bili u zapisniku. U 57. minuti ušao je Bočkaj, u 66. minuti ušao je Fiolić, Grezda je ušao u 80. minuti.

- Nismo zaslužili poraz, Osijek je imao sreće. Moje je da stvaram širi izbor i zato sam počeo s izmijenjenim sastavom, kazao je Ivković.

Lokomotiva je dvaput vodila pogocima Karačića (54) i Čorića (73), Osijeka je dvaput poravnao pogocima Matasa (55) i Lulića (74). Pobjednika je odluči Džolan pogotkom u 88. minuti.