Pripremna utakmica: Rijeka pobijedila Skenderbeu pogocima Mišića i Mateija

Srijeda, 29. lipnja 2016. 21:35 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rijeka - Skenderbeu 2:1

Rijeka je u drugoj priprenoj utakmicu u Kranjskoj Gori pobijedila Skenderbeu rezultatom 2:1. Utakmica je rezultatski odlučena do odmora tijekom kojega su nogmetaši Rijeke u potpunosti kontrolirali utakmicu i postignuli dva izrađena pogotka.

U 20. minuti Vešović je na desnom boku uspio osvojiti naoo izgubljenu loptu, dotrčao do linije i idealno odigrao za natrčalog Josipa Mišića, koji je rutinski s 10 metara pogodio mrežu - 1:0.

U 28. minuti na kraju pvezane akcije Matei je zaobišao vratara albanske momčadi i postigao drugi pogodak za Rijeku - 2:0.

Albanci su u 45. minuti smanjili rezultat nakon ubačaja iz prekida i ne baš odlučne reakcije uže riječke obrane koju je iskoristio James.

U drugom dijelu igrala je drugačija momčad, koja u protoku lopte nije izgedala tako uvjerljivo kao momčad koja je počela utakmicu.

Terenom su trčala provjerena imena iz prošle sezone, Matjaž Kek za sada nema potrebe razbijati glavu nepoznanicama koje muče trenere kada moraju slagati novu momčad. Doduše, ljetni prijelazni rok još nije zapravo ni počeo.

RIJEKA: Prskalo (46 Sluga), Ristovski (89 Ikić), Mitrović (55 Žuta), Bradarić, Bertoša (87 Mulac), Močinić (55 Brezovec), Maleš (67 Čanađija, 88 Gerald), Vešović (67 Ajayi), Mišić (55 Gavranović), Matei (55 Tomasov), Bezjak (74 Turčin)

SKENDERBEU: Shehi, Idrizaj, Osmani, Radas, Abazi, Fukui, Lilaj, Nimaga, Latifi, James, Salihi. Još su igrali: Llampaji, Lulaj, Gavazaj, Bushi, Orelesi, Jasmamica, Ivami, Plaku, Mafiu, Zeka