Pripremna utakmica: Rijeka pobijedila Sarajevo boljom igrom u drugom poluvremenu

Petak, 03. srpnja 2015. 19:59 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rijeka - Sarajevo 3:1. Momčad Sarajeva na odmor je otišla s minimalnom prednošću

Nogometaši Rijeke pobijedili su aktualnog prvaka BiH u pripremnoj utakmici odigranoj u Kranju, rezultat 3:1 protiv Sarajeva posljedica je puno bolje igre u drugom dijelu utakmice.

U 57. minuti izigrana je obrana Sarajeva, Sharbini je ušao u kazneni prostor i postigao pogodak za 1:1. U 64. minuti Tomečak je pogodio mrežu udarcem sa 16 metara. Treći pogodak psotigao je Kvržić udarcem glavom u 79. minuti nakon Mišićeva ubačaja.

U 33. minuti Puzigaća je zatresao mrežu Rijeke nakon ubačaja iz kuta. Momčad Sarajeva na odmor je zasluženo otišla s minimalnom prednošću.

RIJEKA: Vargić (46 Sluga), Tomečak, Lešković (46 Mitrović), Samardžić, Leovac, Radošević, Bradarić (46 Močinić), Jugović (46 Kvržić), Sharbini (84 Ajayi), Tomasov (46 Bezjak), Balaj (66 Mišić)

SARAJEVO: Oštraković (70 Plakalo), Hebibović, Barabarić (76 Kovačević), Stepanov (76 Berberović), Puzigaća (70 Protić), Cimirot, Radovac (65 Am. Bekić), Duljević (62 Al. Bekić), Stojčev (67 Rutemović), Velkoski (65 Alispahić), Benko (73 Okić)

Pripremna utakmica: Rijeka - Sarajevo 3:1 (Sharbini 57, Tomečak 64, Kvržić 79/Puzigaća 33)