Europska liga: Skhendija i Aberdeen odigrali neodlučeno u prvoj utakmici, odluka pada u Škotskoj

Četvrtak, 02. srpnja 2015. 23:06 Napisao/la  SC

Prvi susret prvog pretkola: Skhendija - Aberdeen 1:1. Rijeka će u svojoj prvoj europskoj prepreci imati teškog suparnika, to je jasno već nakon prvog ogleda ovih dvaju suparnika.

Pitanje protivnika nogometaša Rijeke u drugom pretkolu Europske lige bit će riješeno u uzvratu u Škotskoj sljedećeg tjedna. Skhendija i Aberdeen odigrali su na nacionalnom stadionu u Skopju 1:1 u prvoj utakmici prvog pretkola. Pogađale su izmjene, goste je u vodstvo doveo Quinn u 79. minuti, za Skhendiju je šest minuta prije kraja izjednačio Kirovski i to tek nakon što je s klupe ušao u igru. Susret je u cjelosti odigrao i Bojan Vručina, bivši nogometaš Slaven Belupa bio je u vrhu napada Skhendije.

Škoti su imali premoć u posjedu lopte no u Skopju je odigrana izjednačena utakmica, Makedonci će zasigurno i u uzvratu sljedećeg tjedna imati što reći. Rijeka će u svojoj prvoj europskoj prepreci imati teškog suparnika, to je jasno već nakon prvog ogleda ovih dvaju suparnika.

Skhendija - Aberdeen 1:1 (Kirovski 84/Quinn 79)

SKHENDIJA: Jovanovski - Todorovski, Polozani, Cuculi, Abdula (84 Kirovski) - Alimi, Demiri - Juffo (80 Bejtulai), Hasani, Junior (46 Ibraimi) - Vručina

ABERDEEN: Ward - Logan, Taylor, Reynolds (69 Quinn), Considine - Hayes, Flood (65 Pawlett), Jack, Shinnie - McGinn, Rooney (65 Goodwille)