EP Sjeverna Makedonija doživjela poraz, Darko Velkovski odigrao cijelu utakmicu protiv Austrije

Nedjelja, 13. lipnja 2021. 19:58 Napisao/la  SC
Darko Velkovski

Darko Velkovski odigrao je cijelu utakmicu za Sjevernu Makedoniju u porazu (1:3) od Austrije.

Sjeverna Makedonija odigrala je u Bukureštu prvu utakmicu u završnici jednog velkig natjecanja, do 78. minute održavali su Makedonci pozitivan rezultat 1:1.

Alaba je ubacio slijeva, zakasnio je Velkovski, Gregoritsch je utrčao na prvu vratnicu i skrenuo loptu u mrežu.

U 89. minuti Arnautovic je kaznio rizičnu igru Makedonaca i zaključio utakmicu pogotkom za 3:1.

Austrijanci su došli u vodstvo pogotkom Lainera (18), izjednačio je kapetan Pandev, 37-godišnji veteran iskoristio je u 28. minuti pogrešku vratara Bachmana.

Cijelu utakmicu odigrala su dvojica reprezentativaca Dinama, Arijan Ademi i Stefan Ristovski

Od 86. minute igrao je Milan Ristovski, mladi napadač Rijeke kojega Spartak Trnava može otkupiti do 15. lipnja.