Debitirali za Fiorentinu: Milan Badelj strijelac, Rikardo Bagadur odigrao poluvrijeme protiv Lugana

Subota, 06. rujna 2014. 10:08 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Lugano - Fiorentina 2:1

Milan Badelj i Rikardo Bagadur deitirali su za Fiorentinu u prijateljskoj utakimici protiv Lugana. Badelj je debi okrunio jedinim pogotkom za Fiorentinu u 5. minuti. Pred 1800 gledatelja na stadionu Ascone u Švicarskoj, Lugano je pobijedio rezultatom 2:1. Trener Fiorentine Vicenzo Montella u prijateljskoj utakmici koristio je igrače koji manje igraju.

FIORENTINA: Lupatelli, Rodriguez, Bagadur, Richards, Badelj, Vargas, Aquilani, Iakovenko, Khouma, Lazzari, El Hamdroui. Drugo poluvrijeme: Lezzerini, Fernandes, Basanta, Badelj, Valero, Alonso, Mancini, Petriccione, Sanna, Lazzari, Mantela.

Prijateljska utakmica: Lugano - Fiorentina 2:1 (Sabattini 37, 56/Badelj 5)