Daniel Adu-Adjei: Skinuo sam teret s leđa, želio sam da pogodak dođe što prije

Četvrtak, 18. rujna 2025. 16:55 Napisao/la  SC
Daniel Adu-Adjei: Skinuo sam  teret s leđa, želio sam da pogodak dođe što prije
Foto: HNKRijeka/Facebook

HNK Rijeka objavio je sljedeću izjavu:

Daniel Adu-Adjei predstavio se u dobrom svjetlu na utakmici protiv Maksimira. Osim velike količine trke pokazao je da se zna naći u prilici, na kraju je svoj dobar nastup okrunio prvijencem u dresu Rijeke.

- Uvijek je dobro pobjeđivati kako bi se vratili samopouzdanje. Dobar je osjećaj, mislim da smo odigrali dobro posebno u drugom poluvremenu kada smo i postigli pogotke. Zadovoljni smo pobjedom, nadam se da ćemo ovako nastaviti i u prvenstvu, rekao je Daniel Adu-Adjei.

Pogodak je postigao spretnom realizacijom nakon odbijanca pred golom suparnika.

– Sretan sam zbog pogotka, dobar je osjećaj. Skinuo sam si teret s leđa jer sam želio da taj pogodak dođe što prije i jako sam sretan što se to dogodilo, zaključio je Adu-Adjei.

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.