STRIJELAC ZA UNION BERLIN

Damir Kreilach postigao pogodak protiv Celtica

Subota, 13. srpnja 2013. 00:23 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Union Berlin - Celtic 3:0. Kreilach je postigao treći pogodak u 87. minuti

Damir Kreilach postigao je pogodak za Union Berlin u prijateljskoj utakmici protiv uglednog Celtica. Berlinski drugoligaš pobijedio je Celtic rezultatom 3:0 u utakmici odigranoj pred oko 22.000 gledatelja na renoviranom stadionu „An der Alten Försterei“.

Kreilach je postigao treći pogodak u 87. minuti čime je zapečatio sudbinu ugledne škotske momčadi koja je prošle sezone priredila veliko iznenađenje u Ligi prvaka. Simon Terodde i Soren Brandy postigli su prva dva pogotka za berlinsku momčad.

Utakmica protiv  prvaka Škotske bila je prigoda da se svečano otvori obnovljena središnja tribina s točno 3.617 sjedećih mjesta. Na renoviranje stadiona  od 2008. godine potrošeno je oko 15 mil. eura, stadion je u stopostotnom vlasništvu kluba. Više od 2000 navijača kluba besplatno je radilo na obnovi stadiona.