Bijeli na Kantridi u prijateljskom ogledu remizirali sa Sarajevom

Utorak, 28. veljače 2012. 22:10 Napisao  Luka Variola

Rijeka - Sarajevo 1:1 (1:1). Pred tisuću ljudi goste je u vodstvo doveo Krpić (32'), da bi za "bijele" izjednačio Čaval (40')

Prijateljska utakmica: Rijeka - Sarajevo 1:1 (1:1). Stadion Kantrida. Gledatelja: 1.000. Sudac: Ivan Bebek. Pomoćnici: Kezele i Skender (svi Rijeka). Strijelci: 0:1 Krpić (32'), 1:1 Čaval (40').

RIJEKA: Lisjak, Švrljuga (od 60' Dedić), Sušac, Čagalj, Čaval (od 65' Tadejević), Salčinović, Kreilach, Tomić (od 60' Živulić), Grujević, Čehić (od 80' Polić), Palibrk.

SARAJEVO: Adilović, Čomor (od 65' Tatomirović), Belošević (od 78' Hadžić), Zrnanović, Torlak, Husić (od 46' Haskić), Ščepanović, Matko (71' Ditta), Obuća (od 46' Sesar), Krpić (od 46' Dunković), Suljić (od 46' Barjaktirević).

Nogometaši Rijeka odigrali su 1:1 u prijateljskom ogledu sa Sarajevom, koji je na Kantridi okupio tisuću ljudi. Gosti su poveli preko Krpića u 32. minuti, da bi za "bijele" izjednačio Čaval samo osam minuta kasnije. Gotovo puna centralna tribina više nije vidjela pogotka. Bliže pobjedi bili su Riječani, ali je Dedićev pokušaj u 90. minuti umjesto u mreži odsjeo na vratnici.

Nakon početne inicijative "bijelih" do vodstva ipak stiže bosanski premijerligaš. Krpić nije imao težak posao, pospremivši loptu u praznu mrežu nakon što je Suljić pogodio okvir vratiju. Riječani nisu morali dugo čekati na izjednačenje. Pet minuta prije odlaska na odmor Čaval je s ruba šesnaesterca, desno iskosa, izveo slobodnjak i odlično pogodio golmanov kut. Riječanima je ogled sa Sarajevom poslužio kao test uoči nedjeljnog dolaska Lokomotive na Kantridu.