Albanija pobijedila Francusku u prijateljskoj utakmici, Roshi igrao od početka, Balaj ušao u završnici

Subota, 13. lipnja 2015. 22:02 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Albanija - Francuska 1:0. Jedini pogodak u 43. minuti postigao je Kaci, koji je svladao vratara Llorisa izvanrednim udarcem iz prekida

Albanska reprezentacija pobijedila je u prijateljskoj utakmici favoriziranu Francusku rezultatom 1:0. Utakmica je odigrana na rasprodanom stadionu u Elbasanu pred 12.000 gledatelja.

Jedini pogodak u 43. minuti postigao je Kaci, koji je svladao vratara Llorisa izvanrednim udarcem iz prekida.

Svoj obol značajnoj pobjedi dala su dvojica igrača Rijeke. Odise Roshi igrao je u početnoj postavi na mjestu desnog bočnog napadača pokraj isturenoga Cikalleshija, donedavnog igrača Splita. Roshi je igrao do 64. minute, kada ga je zamijenio Sadiku.

Bekim Balaj ušao je u igru u 80. minuti umjesto strijelca Kacija.

ALBANIA: Berisha, Hisaj, Cana, Ajeti, Aliji, Lila, Basha, Kace, Lenjani, Roshi, Cikalleshi. Još su igrali: Memushaj, Rama, Sadiku, Lilaj, Fejzullahu, Balaj

FRANCUSKA: Lloris, Jallet, Varane, Sakho, Evra, Gonalons, Kondogbia, Payet, Lacazette, Giroud, Griezmann. Još su igrali: Fekir, Valbuena, Sagna, Pogba, Ntep

Prijateljska utakmica: Albanija - Francuska 1:0 (Kaci 43)