Kup: Oslabljena momčad Pomorca u Dubrovniku doživjela katastrofu protiv GOŠK-a!

Srijeda, 24. rujna 2014. 17:18 Napisao/la  SC

Prvo kolo: GOŠK - Pomorac 7:0. GOŠK je već u 30. minuti imao vodstvo 4:0, Domagoj Veraja zabio je hat-trick u ekshibiciji domaćina

Kup Hrvatske, 1. kolo

GOŠK – POMORAC 7:0

Igralište u Lapadu. Gledatelja 200.

Sudac: Duje Strukan (Split).

Strijelci: 1:0 Veraja (11'), 2:0 Caput (18'), 3:0 Veraja (29'), 4:0 Veraja (30'), 5:0 Dragić (57'), 6:0 Torbarina (64'), 7:0 Grgurinović (89').

GOŠK: Kristić, Bandalo, Torbarina, Kacić, Grbešić, Veraja, Dragić, Caput (od 58' Grgrinović), Kovačić (od 73' Petrušić), Cicjelj (od 46' Bajić), Škugor.

POMORAC: Magaš, Briški, Stevanović, Milić, Andrić, Janjušević, Kurilić, Jovanović, Paškvan, Nuredini (od 32' Lovrić), Žarković (od 61' Šimić).

Nogometaši Pomorca doživjeli su rezultatsku katastrofu na gostovanju protiv GOŠK- u prvom kolu Kupa Hrvatske. Nakon što je većina prvotimaca odbila putovati u Dubrovnik, Kostrenjani su na put krenuli u srijedu rano ujutro sa samo tri nogometaša iz prve postave, dok su ostatak popunili juniori. Formanost je tako odrađena da bi Pomorac izbjegao eventualnu kaznu.

GOŠK je već u 30. minuti imao vodstvo 4:0, Domagoj Veraja zabio je hat-trick u ekshibiciji domaćina. U drugom poluvremenu nova tri pogotka domaćina: u 57. minuti Antonio Dragić, sedam minuta poslije Domagoj Torbarina, a priču je zaključio Nediljko Grgurinović. Kostrenjani su samo čekali kraj utakmice uz nadu da će primiti što manje golova.