Druga HNL: Pomorac protiv Lučkog upisao treći poraz, Kostrenjani na začelju ljestvice bez boda

Nedjelja, 31. kolovoza 2014. 19:36 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola:  Lučko - Pomorac 1:0. Antonio Načinović u 14. minuti isključen  zbog prekršaja na suparničkom igraču u izglednoj situaciji za postizanje pogotka

Druga HNL, 3. kolo

LUČKO - POMORAC 1:0

Igralište Lučko. Gledatelja 250

Sudac: Jakov Titlić (Hrvace).

Strijelac: 1:0 Aralica (5').

Žuti kartoni: Aralica (Lučko), Grujević, Bjelanović, Čuturilo, Pilčić (Pomorac).

Crveni karton: Načinović (14')

LUČKO: Hendija, Rogač, Kozić, Šoljić, Krznarić, Trivunov, Radalj (od 69' Pipić), Aralica (od 78' Jurić), Kim (od 79' Ćufta), Šimić, Franić.

POMORAC: Berković, Grujević,  Kurilić (od 88' Bilobrk), Načinović, Antić, Čuturilo, Muminović, Milić (od 59' Rudan), Bjelanović, Janjušević (od 76' Petrović), Pilčić

Nogometaši Pomorca doživjeli su treći poraz u svojevrsnom derbiju začelja 3. kola. Utakmica u Lučkom praktično je rješena u prvih petnaestak minuta. Već u 5. minuti domaćin je poveo pogotkom Aaralice nakon ubačaja iz prekida, a u 14. minuti Načinović je dobio izravni crveni karton nakon prekršaja nad igračem u dvojbenoj poziciji za postizanje pogotka.

Rezultati 3. kola: H. dragovoljac - Dugopolje 0:1, Imotski - Inter 1:4, Sesvete - Rudeš 3:0, Gorica - Cibalia 1:2, Bistra - Segesta 2:0, Lučko - Pomorac 1:0

Momčad Pomorca 75 minuta pokušavala je s igračem obaviti nemoguću misiju. Premda Lučko nije momčad od koje Pomorac prema kvaliteti mora strahovati, nogometaši kostrenskog drugoligaša ni u trećoj utakmici nisu uspjeli postići prvi pogodak.

Najbliži pogotku bio je Bjelanović, koji je pogodio stativu, zaprijetio je nekoliko puta i Pilčić. Ukupno gledano, premalo da već nakon 3 kola u Žuknici ne bi počela borba za ostanak. U idućem kolu u Žuknicu dolazi Gorica.