Vaterpolisti Primorja u prvoj utakmici za peto mjesto potopili Mornar

Srijeda, 15. srpnja 2020. 23:57 Napisao/la  SC

Prva utakmica za 5. mjesto

PRIMORJE EB - MORNAR BS 18:7 (4:2, 3:2, 6:2, 5:1)

Plivalište Zdravko Ćiro Kovačić. Suci: Šketelj, Jambrović.

PRIMORJE EB: Čubranić (11 obrana), Čunko 1, Vuković, Petrić, Brubnjak 4, Blažić, Tkač 1, Rakovac 4, Augusti 5 (2), Vrlić, Babić, Paparić 2, Milošević, Car 1

MORNAR BS: Podrug (6 obrana), R. Akrap 1, Uvodić, Mijić, Ćalić 1, D. Akrap 2 (2), Buzdovačić 2, Carev, Ivišić, Božan, Dužević, Gudurić, Kordić (1 obrana), Butić 1 (0)

PETERCI: Primorje EB 2-2, Mornar BS 2-3.

OSOBNE POGREŠKE: Primorje 14, Mornar 13.

ISKLJUČENJE S PRAVOM ZAMJENE: Vrlić (9).

TREĆA OSOBNA POGREŠKA: Babić (20), Božan (25), Blažić (29).

REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: Primorje eb 5-11 (46%), Mornar BS 1-11 (9%).

Vaterpolisti Primorja uvjerljivo su pobijedili Mornar u prvoj utakmici za peto mjesto koje prema prikazanom na Kantridi riječki vaterpolisti ne mogu ispustiti u uzvratu.

Primorje u ovom trenutku očigledno ima toliko bolju momčad od Mornara da je pobjeda postala izvjesna od prve minute.

Bolja fizička sprema igrača Igora Hinića posebno je došla do izražaja u drugom poluvremenu, koje je završilo rezultatom 11:3.

Uzvratna utakmica igra se u subotu, 18. srpnja, u Splitu (20).