Vaterpolisti Primorja EB pobijedili Partizan na turniru u Korčuli

Subota, 21. rujna 2013. 14:42 Napisao/la  SC

Drugo kolo: Primorje EB - Partizan 14:12 (4:5, 6:5, 3:2, 1:0). Prvo kolo: Primorje EB - Mornar BS 12:3 (4:0, 3:2, 2:0, 3:1)

Vaterpolo turnir na Korčuli

PRIMORJE EB - PARTIZAN 14:12

Utakmica 2. kola: Primorje EB - Partizan 14:12 (4:5, 6:5, 3:2, 1:0). Bazen Gojko Arneri. Suci: Savinović i Matijević.

PRIMORJE EB: Vićan, Radu 3, Peroš, Krapić, De. Varga 2, Sukno 1, Muslim, Petrović, Da. Varga 1, Obradović 4, Šetka 1, Garcia 1, Čubranić, Mudražija.

PARTIZAN: Živojinović, Gielen, Mandić 2, Vico 1, Subotić 2, Rackov, Ćuk 3, Dedović 1, Čučković, Tanasković 2, Tomašević, Obradović 1, Rističević.

Vaterpolisti Primorja EB pobijedili su Partizan 14:12 u utakmici 2. kola turnira u Korčuli. Za izabranike Ivana Asića to je bila prava provjera, a gosti iz Beograda bolje su otvorili utakmicu.

Poveli su 3:1 i 5:3, a Primorje je uzvratilo serijom 3:0 u koju su golove ugradili Obradović, Radu i Garcia. Partizan je ipak zadržao priključak i imao pogodak prednosti sve do 10:11 i šest minuta prije kraja susreta. Radu i Obradović donijeli su preokret 5:33 minute prije kraja i Riječani su sačuvali prednost.

PRIMORJE EB - MORNAR BS 12:3

Utakmica 1. kola: Primorje EB - Mornar BS 12:3 (4:0, 3:2, 2:0, 3:1). Bazen na Korčuli. Suci: Štampalija i Sardelić.

PRIMORJE EB: VIćan, Radu 1, Peroš, Krapić, De. Varga 2, Sukno 2, Muslim, Petrović 1, Da. Varga 1, Obradović, Šetka, Garcia 4, Čubranić, Mudražija.

MORNAR BS: Bujas, Čagalj 1, Marinić-Kragić, Čorušić, Čalić, Lušić 1, Letica, Đogaš, Stipić, Vrdoljak, Lozina 1, Ban, Anić, Butić.

Vaterpolisti Primorja EB pobjedom protiv Mornara BS otvorili su nastup na turniru u Korčuli gdje brane naslov pobjednika.

Pitanje pobjednika riješeno je već u prvoj četvrtini kada su Riječni golovima Radua, Garcije, Daniela Varge i Petrovića poveli su uvjerljivih 4:0. Najefikasniji u riječkim redovima bio je Javi Garcia s četiri gola.