Vaterpolisti Primorja EB sezonu završili na šestom mjestu

Subota, 07. svibnja 2022. 21:35 Napisao/la  SC

Primorje EB 3,25 minute prije kraja utakmice uspjelo izjednačiti, na kraju je ipak nedostajalo snage

Maroš Tkač (Primorje EB)

Uzvratna utakmica za plasman na 5. mjesto

PRIMORJE EB - MORNAR BS 9:11 (2:3, 2:2, 2:3, 3:3)

Bazeni Kantrida. Gledatelja 150

Suci: Bruno Šketelj, Dragan Štampalija

Vaterpolisti Primorja EB sezonu su završili na šestom mjestu nakon poraza u uzvratnoj utakmici za plasman na 5. mjesto od Mornara BS.

Splitska momčad potvrdila je pobjedu u prvoj utakmici još jednom pobjedom protiv Primorja EB ove sezone, iste su momčadi igrale kvalifikacije za plasman u Premier regionalnu ligu.

Primorje EB nije uspjelo izboriti treću utakmicu u Splitu, gosti su tijekom cijele utakmice vodili, krajem treće dionice stekli su prednost 8:4, činilo se da je utakmica završila.

Momčad Primorja EB iskazala je karakter: dvama golovima Noe Burburana, po jednim pogotkom Roka Jurišića i Maroša Tkača, uspjeli su domaćini izjednačiti (9:9) 3,25 minute prije kraja utakmice.

Na kraju je ipak nedostajalo snage, Omrčen i Buzdovačić pogocima iz igre osigurali su gostima pobjedu.