Prva utakmica na rasporedu je 14. ožujka u Rijeci
Budva M:tel - Primorje EB 11:10 (4:1, 3:3, 1:2, 3:4). Daniel Varga dva puta je zatresao mrežu Budve za 8:8, ali na odlične poteze mađarskog reprezentativca s tri uzastopna pogotka odgovorio je Nikola Vukičević
Derbi Triglav Jadranske lige: Primorje EB – Pro Recco 6:13. O igri Primorja sve govori podatak da su u zadnje dvije četvrtine dva gola postignuli iz kaznenih udaraca
- Očekujem veliku predstavu pred našom brojnom publikom. To će biti prava poslastica za ljubitelje vaterpola uz mnogo igrača iz samog svjetskog vrha, s obje strane, kaže Ivan Asić
Jadran HN - Primorje EB 9:10. Riječani su na poluvremenu vodili 7:2, a Krizman je početkom četvrte dionice izjednačio (7:7). Primorje EB je zatim povelo 9:7, a gosti su ponovo vratili na 9:9
Primorje - Vougliameni 13:7. Sva neizvjesnost nestala je zapravo već nakon prve četvrtine. Nakon što je Samir Barać zabio pogodak za 5:2, Šetka je izborio peterac kojega je realizirao Denes Varga
Grci su neugodna momčad i neće nam biti lako. Dobro nam je upozorenje bila utakmica s  Olympiacosom, kaže Fran Paškvalin
Mladost - Primorje EB 8:13 (1:4, 3:2, 2:4, 2:3). Vaterpolisti Primorja EB demonstrirali su snagu u svim segmentima igre, tako da je činjenica da su od sedam prilika s igračem više iskoristili samo jednu ostala u drugom planu