Denes Varga postigao pobjednički pogodak za novo slavlje Primorja

Subota, 11. veljače 2012. 21:43 Napisao  Marko Babić

Jadran HN - Primorje EB 9:10. Riječani su na poluvremenu vodili 7:2, a Krizman je početkom četvrte dionice izjednačio (7:7). Primorje EB je zatim povelo 9:7, a gosti su ponovo vratili na 9:9

Utakmica 15. kola Jadranske lige: Jadran HN - Primorje EB 9:10 (0:2, 2:5, 4:0, 3:3). Suci: Brguljan i Radičević.

JADRAN (HN): Šćepanović, Sekulić 1, Sarić, Tešanović, Vuksanović, Latinović, Baničević, Gojković 2, Premuš 2, Subotić, Beltrame, Tomašević, Kandić, Krizman 4.

PRIMORJE EB: Car, Glavan, Paškvalin 1, Krapić 1, De. Varga 1, Franković, Muslim 1, Jelača, Da. Varga 1, Barać 1, Šetka 1, Garcia, Radić, Buljubašić 3.

Igrač više: Jadran HN 2 (11), Primorje EB 2 (10). Peterci: Jadrann HN 0 (1), Primorje EB -.

Vaterpolisti Primorja EB nastavili su nizati pobjede, ovoga puta slavili su u Jadranskoj ligi na gostovanju kod Jadrana iz Herceg Novog. Riječani su na kraju slavili samo s pogotkom razlike iako su na poluvremenu imali čak četiri poena prednosti.

No, tada je domaćin dobio treću dionicu 4:0 i stigao na samo pogodak zaostatka (6:7), a Krizman je početkom četvrte dionice izjednačio na 7:7. Ipak Daniel Varga i Buljubašić donose ponovo prednost 7:9, koju još jednom poništava Krizman. U završnici susreta tri boda Riječanima donio je Denes Varga.