Regionalna A2 liga: Primorjaši uvjerljivo pobijedili Triglav, kvaliteta apsolutno na strani domaćina

Subota, 02. studenog 2019. 21:18 Napisao/la  SC
Noa Burburan (Primorje EB)
Noa Burburan (Primorje EB) Foto: VK Primorje EB

Regionalna A2 liga - 8. kolo

PRIMORJE EB - TRIGLAV 22:9 (4:2, 10:1, 4:1, 4:5)

Bazen Kantrida. Gledatelja: 100

Suci: Laginja (Slovenija), Milenković (Hrvatska)

Delegat: Kučinić (Hrvatska)

PRIMORJE EB: F. Čubranić, Čunko 2, N. Čubranić 2, Burburan 4, Petrić, Blažić, Tkač 2, Rakovac 1, Augusti 1, Vrlić 3, Babić 1, Paparić 3, Milošević, Car 2

TRIGLAV: Beton, Popović 4, Pušavec, Rahne, Sokler, D. Gostič, Mikoletič, M. Gostič 1, Lah, Justin 4, Paunović, Bečič, Kos, Verbič

Igrač više: Primorje EB 4 (14), Triglav 1 (9)

Vaterpolisti Primorja Erste bank pobijedili su uvjerljivo slovensku ekipu Triglava

Nakon što su gosti poveli na otvaranju utakmice sve drugo je bilo u znaku domaćima.

Već nakon prve četvrtine rezultat je bio 4:2 za domaće vaterpoliste koji su drugu četvrtinu odigrali još uvjerljivije nego prvu.

Deset pogodaka nanizali su vaterpolisti Primorja EB, dok su gosti uspjeli zatresti mrežu samo jednom te se na poluvrijeme otišlo sa visokih 14:3.

U trećoj četvrtini Primorjaši su malo usporili, ali su sa nova četiri pogotka otišli na 18:4.

Posljednja četvrtina bila je tek odrađivanje formalnosti, ali gosti su zabili pet pogodaka, domaći četiri te je završilo 22:9.