Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 46

Primorjaši vizirali četvrtfinale

Četvrtak, 15. prosinca 2011. 01:08 Napisao/la

Primorjaši su ostvarili svoj cilj, izborili četvrfinalnu vizu četvrtom pobjedom u nizu, iako nisu briljarali

Utakmica 4. kola skupine A Eurolige: Primorje EB – Olympiacos 6:5  (1:1, 3:1, 1:0, 1:3). Bazen Kantrida. Gledatelja: 500. Suci: Manol (Turska) i Wihelmus (Nizozemska). Delegat: Manfred Vater (Njemačka).

PRIMORJE ERSTE BANKA : Car, Buljabašić 1, Paškvalin, Krapić 1, De. Varga 1, Franković, Muslim 1, Jelača, Da. Varga 1, Tiškivski, Šetka, Garcia 1, Radić.

OLYMPIACOS : Deligiannis, Delaka 1, Mazis, Chatzikyriakakis 1, Fountoulis, Dervisis, Blanis 1, Koljanin, Mourikis 1, Kolomvos 1, Katrouzanakis, Schizas, Floros.

Igrač više: Primorje EB 5 (3), Olympiacos 6 (4). Peterci:  Olympiacos 1 (0).

Očekivano bila je to šahovska partija dvaju momčadi, ulog je bio izuzetno velik, pobjeda je domaćinima donosila prolaz u sljedeću fazu, Grcima oproštaj od elitnog natjecanja. U prve tri četvrtine Primorje je jako dobro igralo obranu, no napad nije dolazio do izražaja. U zadnjoj četvrtini popucale su karike obrane, no ne toliko da se ne sačuvaju zlata vrijedni bodovi i još jednom iskaže Radić koji je i u ostatku susreta dobro dirigirao svojom obranom.