Regionalna liga: Mladost očekivano bolja od Riječana, primorjaši doživjeli treći poraz

Subota, 16. siječnja 2021. 13:59 Napisao/la  SC

Riječani su pružili itekako kvalitetan otpor favoriziranom suparniku održavši se praktički čitavu utakmicu na rezultatskom egalu

Vaterpolisti Primorja s trenerom Igorom Hinićem

Regionalna liga – Skupina Beograd, 3. kolo

MLADOST – PRIMORJE EB 13:11 (2:1, 4:4, 4:3, 3:3)

Sportski centar M. G. Muškartinović. Bez gledatelja.

Suci: Bura (Hrvatska), Raković (Srbija).

MLADOST: Marcelić, Radu 1, Miloš, Biljaka, Lazić, Dašić, Bukić 5 (2), Bušlje 2, Visković, Bajić, Vrlić, Kharkov 2 (1), Jurlina, Vrlić 3.

PRIMORJE EB: F. Čubranić, Burburan, N. Čubranić, Letica, Brubnjak 2, Blažić 1, Vrbnjak, Rakovac, Augusti 2, Jurišić, Babić 1, Paparić 4, Olić, Car 1.

Realizacija igrača više: Mladost 3-6, Primorje 6-7. Peterci: Mladost 3 (3), Primorje -.

Vaterpolisti Primorja EB odigrali su treću dobru utakmicu na beogradskom turniru Regionalne lige, ali su doživjeli  treći poraz.

Momčad Igora Hinića očekivano je poražena od zagrebačke Mladosti, koja je gotovo pa osigurala nastup na Final Fouru Regionalne lige, ali su Riječani pružili itekako kvalitetan otpor državši se čitavu utakmicu na egalu.

Tek kada je Josip Vrlić 2:54 minute prije kraja utakmice pogodio za 13:9, mladostaši su mogli odahnuti i reći da je pobjeda osigurana.

Mladostaši su poveli 2:0, golom Bojana Cara 4:57 prije kraja druge četvrtine Riječani su prvi put poravnali rezultat (3:3) i na egalu se održali do 5:5 kada je Lovro Paparić realizirao kontru.

Luka Bukić je vratio Zagrepčanima prednost na kraju druge četvrtine, pa onda još jednim golom s igračem više na otvaranju treće dionice donio 7:5.

Paparić je novim pogotkom još jednom smanjio rezultat (7:6), nakon čega su se Zagrepčani odvojili i priveli utakmicu kraju.

Kod Zagrepčana prvo ime utakmice bio je Luka Bukić s pet postignutih pogodaka, kod Riječana je odličnu utakmicu odigrao Lovro Paparić koji je postigao četiri pogotka.