Primorje EB u Herceg Novom upisalo devetu pobjedu

Subota, 30. studenog 2013. 21:28 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Jadran HN - Primorje EB 8:19 (2:6, 2:5, 2:3, 2:5)

Jadranska liga

JADRAN HN - PRIMORJE EB 8:19

Utakmica 9. kola: Jadran HN - Primorje EB 8:19 (2:6, 2:5, 2:3, 2:5). Bazen Igalo. Suci: Adžić i Kontić. Delegat: Miloš.

JADRAN HN: Kandić, Ivović 1, Popadić 1, Kovačić, Vidović, Moskov 1, Baničević, Sarić, Brajović, Sekulić 4, Giga, Pješivac 1.

PRIMORJE EB: Vićan, Radu, Mudražija, Krapić, De. Varga 4, Sukno 4, Muslim 4, Petrović 1, Da. Varga, Obradović 3, Šetka 1, Garcia  1, Jelovina, Buljubašić 1.

Vaterpolisti Primorja EB odradili su gostovanje u Herceg Novom i upisali devetu pobjedu u Jadranskoj ligi. Primorje je, kao i u većini utakmice ove sezone, bilo izraziti favorit što su izabranici Ivana Asića potvrdili i u bazenu.

Već prva četvrtina potvrdila je dominaciju Riječana, rezultat 6:2 bio je dovoljan znak da domaćin u ovoj utakmici nema što tražiti. Antonio Petrović i Denes Varga otvorili su utakmicu golovima i donijeli prednost 2:0. Domaćin je zadržao priključak do 2:4, a onda je uslijedila serija gostiju 6:0 koja je razbila bilo kakve iluzije domaćina. Riječani su nastavili u istom ritmu i u nastavku, Jadran je najbolje prošao u trećoj četvrtini koju je izgubio samo s golom zaostatka.