JADRANSKA LIGA

Primorje stopostotnim učinkom okončalo godinu

Srijeda, 19. prosinca 2012. 20:06 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Primorac - Primorje EB 3:12 (1:2, 0:5, 1:1, 1:4). Primorjaši su u Kotoru upisali devetu pobjedu

PRIMORAC - PRIMORJE EB 3:12

Utakmica 9. kola: Primorac - Primorje EB 3:12 (1:2, 0:5, 1:1, 1:4). Bazen "Nikša Bućin". Gledatelja: 200. Suci: Obradović, Matijašević (oba Herceg Novi).

PRIMORAC: U. Brguljan , Đurović, Marković 1, Gopčević, Bulatović, Fanfani, Adžić, M. Brguljan, Sutić 1, Paunović, Kriještorac, Murišić 1, Stanović, S. Krivokapić.

PRIMORJE EB: Vićan, Obradović 1, Paškvalin 1, Krapić 2, De. Varga 1, Sukno, Muslim, Jelača 1, Da. Varga 3, Peroš, Šetka 2, Garcia, Križanec, Buljubašić 1.

Vaterpolisti Primorja EB pobjedom na gostovanju kod Primorca zaključili su kalendarsku godinu ostvarivši devetu pobjedu u Jadranskoj ligi ujedno zadržavši stopostotni učinak.

Utakmica u Kotoru nije ponudila ništa novo, Primorjaši su do poluvremena imali šest golova prednosti, a utakmica je odlučena već u drugoj četvrtini koju su riječki vaterpolisti dobili 5:0.

Riječki vaterpolisti pravilno su rasporedili pogotke, najbolji strijelac na kraju bio je Daniel Varga s tri pogotka.