Westerlo pobjedom nastavio bijeg sa začelja, Matija Frigan vraća se nakon ozljede

Utorak, 30. siječnja 2024. 22:50 Napisao/la  SC
Frigan i Madsen

Westerlo je u 23. kolu pobijedio Cercle Brugge rezultatom (4:2), Matija Frigan u utorak je igrao od 61. minute

Euforično je Westerlo počeo utakmicu, nakon pola sata postigao je sva četiri pogotka (Yow 7, 19, Madsen 22, Vermant 31).

Gosti su smanjili autogolom Sydorchuka (33) i pogotkom Nazihna (94), od 69. minute Westerlo je igrao bez isključenog Rommensa, pa Frigan nije imao baš optimalne uvjete za igru u napadu.

Firgan se polako vraća nakon ozljede koju je zaradio u utakmici protiv Kortrijka početkom prosinca, u prošlom kolu protiv Genta (2:2) također je igrao pola sata.

Najvažnije za Frigana je da Westerlo polako bježi sa začelja, u zadnjih sedam utakmica Friganova momčad ostvarila je četiri pobjede i dva remija, jedini poraz (0:3) doživjela je od vodećega Cluba Bruggea.

Veliko iznenađenje u utorak je priredio upravo Club Brugge, koji je na svom terenu odigrao neodlučeno (3:3) sa zadnjim Kortrijkom.