Tursko prvenstvo: Igor Tudor pobijedio Bešiktaš, Ermin Zec strijelac, Matej Mitrović odigrao cijelu utakmicu

Petak, 10. veljače 2017. 19:40 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Karabukspor - Bešiktaš 2:1

Igor Tudor uspio je pobijediti Bešiktaš, Karabukspor je u 20. kolu turskog prvenstva osvojio tri boda rezultatom 2:1.

Tudor je nedavno pobijedio Galatasaray, pa pobjeda protiv Bešiktaša nije slučajnost.

Ermin Zec bio je strijelac prvoga pogotka u 50. minuti, nekadašnji reprezentativac BiH, koji je kratko vrijeme boravio u Rijeci, u igru je ušao u drugom poluvremenu.

Ukrajinac Seleznev  bio je strijelac drugoga pogotka u 73. minuti.

Matej Mitrović odigrao je cijelu utakmicu za Bešiktaš, bivši stoper Rijeke igrao je u paru s Brazilcem Marcelom.

Pogodak za Bešiktaš postigao je Kamerunac Aboubakara u 87. minuti.

Nakon 20 kola Bešiktaš s utakmicom više i dalje vodi s dva boda (42) prednosti pred Basaksehirom, Karabukspor je na 10. mjestu