Slovensko prvenstvo: Toni Datković postigao dva pogotka bivšima, Antonio Mance ublažio poraz Domžala

Nedjelja, 03. travnja 2016. 21:35 Napisao/la  SC

Utakmice 27. kola: Domžale - Krško 2:3, Velenje - Celje 2:0, Gorica - Maribor 0:2, Krka - Olimpija 0:2, Zavrč - Koper 1:3

Toni Datković presudio je bivšim suigračima iz Zavrča. Nekadašnji igrač Rijeke i Pomorca postigao je dva pogotka u pobjedi (3:1) Kopra na gostovanju u Zavrču kojega je Datković zimus napustio i preselio na slovensku obalu.

Sebastijan Antić igrao je za Zavrče, bivši igrač Pomorca i Krka stigao je u Zavrč zajedno s nekoć brojnom kolonijom riječkih igrača.

Antonio Mance postigao je drugi pogodak za Domžale u 84. minuti utakmice protiv Krškog. Mance je postigao pogodak za konačnih 2:3, domaćin je umalo uspio preokrenuti rezultat nakon što su gosti vodili 3:0.

Marin Perić igrao je u početnoj postavi Krke u domaćem porazu (0:2) od Olimpije, bivši igrač Pomorca, Krka i Grobničana izašao je iz igre u 81. minuti.

Filip Dangubić igrao je za Krško od 60. minute.