Slovensko prvenstvo: Mihovil Klapan donio bod iz penala, Bobo Grubor doživio domaći poraz

Nedjelja, 29. listopada 2017. 20:52 Napisao/la  SC
Mihovil Klapan (Ankaran)

Momčad Marijana Pušnika odigrala je utakmicu bez pogodaka protiv Olimpije, Rudar je u derbiju 14. kola osvojio bod protiv lidera iz Ljubljane.

Riječki internacionalac Edin Junuzović igrao je za Rudard od 59. minute,  igrač Rijeke na posudbi  Dario Vizinger igrao je za Rudar od 63. minute.

Leon Benko igrao je za momčad Igora Bišćana, Darijo Ćanađija nije bio u sastavu.

Mihovil Klapan postigao je pogodak za Ankaran u remiju protiv Krškog, nekadašnji igrač Rijeke, Spezije, Celja i Opatije pogodio je mrežu momčadi Stipe Balajića udarcem s bijele točke u 23. minuti.

Filip Dangubić igrao je za Celje u pobjedi protiv Triglava.

Momčad Slobodana Grubora doživjela je domaći poraz od Gorice, Sanin Muminović odigrao je cijelu utakicu za Aluminij.

Utakmice 14. kola: Aluminij - Gorica 0:3, Rudar - Olimpija 0:0, Ankaran - Krško 1:1,  Triglav - Celje 0:2, Domžale - Maribor 0:1

Poredak: Olimpija i Maribor 34, Rudar 23, Gorica 22, Domžale 19, Krško 16, Celje 15, Aluminij 13, Triglav 8, Ankaran 7