Slovensko prvenstvo: Mance ponovo strijelac za Domžale, Dangubić i Collins do boda u Krškom

Nedjelja, 16. kolovoza 2015. 14:57 Napisao/la  SC

Rezultati 6. kola: Domžale - Gorica 2:3, Krško - Krka 0:0, Koper - Velenje 1:1

Antonio Mance opet je bio strijelac za Domžale. U domaćem porazu (2:3) od Gorice u 6. kolu, Mance je ušao u igru u 55. minuti i tri minute kasnije izjednačio rezultat na 2:2. Gosti su pobijedili pogotkom Sirokog u 87. minuti.

Dangubić i Collins bili su u početnoj postavi Krke, koja je na gostovanju protiv Krškog odigrala bez pogodaka. Perić je sjedio na klupi.

Ivančić je za Koper igrao od 46. minute utakmice protiv Velenja, momčad kojega je osvojila bod (1:1).