Slovensko prvenstvo: Kokorović odlučio pobjednika u Krškom, Dangubić i Perić uzeli bod Jurčiću

Subota, 29. kolovoza 2015. 23:20 Napisao/la  SC

Utakmice 8. kola: Celje - Domžale 0:3, Koper - Gorica 1:3, Krško - Zavrč 0:1, Maribor - Krka 2:2

Kevin Kokorović odlučio je pobjednika utakmice 8. kola slovenskog prvenstva odigranoj u Krškom. Zavrče je Kokorovićevim pogotkom u 77. minuti ostvarilo drugu pobjedu (1:0) ove sezone i ublažilo posljedice slabijeg starta.

Kokorović je odmah nakon pogotka izašao iz igre. Kapetan Datković i Antić odigrali su cijelu utakmicu u Krškom, a Polić je ušao u igru u 67. minuti.

U 8. kolu u listu strijelaca upisao se još jedan bivši igrač Rijeke, Ivančić je ublažio domaći poraz (1:3) Kopera od Gorice. Pogodak je postigao u 87. minuti, u igru je ušao u 57. minuti.

Domžale su nastavile pozitivnu seriju rezultata, pobjeda (3:0) u Celju bila je očekivana. Mance se nije uspisao u listu strijelaca do 55. minute koliko je proveo na terenu.

Klapan je zaigrao za Celje od 46. minute, Mršića nije bilo u zapisniku utakmice.

Maribor je promijenio trenera, Kruno Jurčić u prvoj utakmici nije uspio pobijediti (2:2) momčad Krke za koju su od prve minute igrali Dangubić i Perić. Prvi je izašao iz igre u 68, drugi u 77. minuti. Collinsa nije bilo zapisniku utakmice.