Slovensko prvenstvo: Pamić svjedočio teškom porazu Kopra, Kokorović i Datković igrali cijelu utakmicu

Subota, 01. listopada 2016. 22:53 Napisao/la  SC

Utakmice 12. kola: Celje - Aluminij 1:0, Koper - Rudar 1:4, Maribor - Domžale 3:1

Riječka kolonija u Aluminiju u 12. rundi upisala je novi poraz, ovoga puta od Celja 0:1.

Vedrana Turkalja u 54. minuti zamijenio je Mateo Damiš, dok je Mihael Rebernik odigrao svih 90 minuta.

Igor Pamić gledao je utakmicu Kopra, koju neće  pamtiti po dobru. Pamić je novi trener Kopra, a momčad preuzima od utorka.

Domaći poraz od Rudara "skrojili su" Hrvati (Dominik Glavina tri gola i Bojan Vrućina).

U sastavu domaćina cijeli susret odigrali su Ed Kevin Kokorović i Toni Datković.

Antonio Mance ušao je u 76. minuti za Domžale u derbi susretu protiv Maribora kojega je najtrofejnija slovenska ekipa dobila sa 3:1.

Utakmice 12. kola: Maribor - Domžale 3:1, Koper - Rudar 1:4, Celje - Aluminij 1:0

Poredak: Olimpija 25, Maribor 24, Domžale 20, Celje 19, Gorica i Koper 17, Rudar 15, Krško 12, Aluminij 9, Radomlje 4