Slovensko prvenstvo: Filip Dangubić donio Krškom bod u derbiju začelja protiv Aluminija

Petak, 05. svibnja 2017. 23:12 Napisao/la  SC

Utakmica 32. kola: Krško - Aluminij 1:1

Krško i Aluminij podijelili (1:1) su bodove u derbiju začelja 32. kola slovenskog prvenstva.

Filip Dangubić postigao je u 78. minuti pogodak kojim je momčad Krškog izjednačila nakon što je Aluminij poveo pogotkom Tahiraja u 67. minuti.

Nakon 32. kola Aluminij je zadržao bod prednosti pred Krškom, Dangubićeva momčad nalazi se na predzadnjem mjestu koje znači dodatne kvalifikacije za ostanak.

Dangubić je odigrao cijelu utakmicu za Krško, dok su u momčadi trenera Aluminija Boba Grubora standardno igrali Vedran Turkalj,  Mato Damiš i Sanin Muminović.

Mihael Rebernik, igrač Rijeke na posudbi u Aluminiju, ušao je u igru u 90. minuti umjesto strijelca Tahiraja.