Slovensko prvenstvo: Domžale u derbiju pobijedile Maribor, Kokorović i Rebernik igrali

Subota, 10. prosinca 2016. 19:52 Napisao/la  SC

Domžale su u debiju 21. kola pobijedile (3:2) Maribor unatoč neiskorištenom kaznenom udarcu (Vuk, 61).

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 2:2, utakmicu je odlučio dvostruki strijelac Vetrih pogotkom u 72. minuti

Antonio Mance sjedio je na klupi Domžala, koju su pobjedom protiv Maribora omogućili Olimpiji da ponovo preuzme vrh ljestvice.

Mihael Rebernik, igrač Rijeke na posudbi u Aluminiju, igrao je od 79. minuti u pobjedi protiv Celja.

Vedran Turkalj i Mateo Damiš nisu bili u zapisniku utakmice.

Ed Kevin Kokorović igrao je za Koper u utakmici protiv Rudara, koja je završila podjelom bodova uz četiri pogotka.

Toni Datković nije bio u zapisniku momčadi Igora Pamića, Danijel Pranjić odigrao je cijelu utakmicu za Koper.

Utakmice 21. kola: Aluminij - Celje 2:1, Gorica - Radomlje 1:1, Rudar - Koper 2:2, Domžale - Maribor 3:2. Nedjelja (16.55): Olimpija - Krško

Poredak: Maribor 46, Olimpija 45, Domžale 39, Gorica 28, Celje i Koper 27, Rudar 25, Krško 21, Aluminij 18, Radomlje 8