Slovensko prvenstvo: Datković, Antić i Kokorović bolji od Ivančića, Olimpija prejaka za Krku

Subota, 12. rujna 2015. 10:05 Napisao/la  SC

Rezultati 9. kola: Zavrč - Koper 1:0, Krka - Olimpija 1:3

U 9. kolu slovisnke prve lige noogmetaši Zavrča pobijedili su Koper rezultatoma 1:0. Za Zavrče su cijelu utakmicu odigrali Antić, Datković i Kokorović, Polić nije bio u zapisniku utakmice. Ivančić je odigrao cijelu utakmicu za Koper.

Krka je domaćem terenu doživjela poraz (1:3) od vodeće Olimpije. Za domaćina do 63. minute igrao je Perić, nekadašnji igrač Pomorac, Krka i Grobničana. Od dvojice igrače Rijeke na posudbi, Collins je ušao u igru u 82. minuti, Dangubić nije bio u zapisniku utakmice.