Slovensko prvenstvo: Antonio Mance nemilice trese mreže, Domžale ostvarile europski plasman

Nedjelja, 08. svibnja 2016. 22:15 Napisao/la  SC

Domžale su pobjedom praktično potvrdile europski plasman, Mance postigao 11 pogodaka

Antonio Mance nemilice trese mreže u završnici slovenskog prvenstva. Riječki nogometaš postigao je u 69. minuti utakmice drugi pogodak za Domžale čime je potvrdio pobjedu (2:0) protiv Gorice.

Domžale su pobjedom praktično potvrdile europski plasman, Mance je postigao 11 pogodaka.

Flip Dangubić i bivši igrač Krka, Pomorca i Grobničana, Marin Perić, igrali su za Krku u utakmici bez pogodaka protiv Krška.

Za razliku od Dangubića, koji je izašao u 55. minuti, drugi igrač Rijeke na posudbi u Krki, Nigerijac Kabiru, nije ulazio u igru.

E. K. Kokorović i Sebastijan Antić igrali su za Zavrč u domaćem porazu od Celja. Toni Datković standardno igra za Koper, koji je pobijedio u Velenju.

U derbiju kola Maribor je pobijedio (2:1) Olimpiju u Ljubljani pogocima Novakoviča (80) i Tavaresa (94) čime je borba za titulu prvaka ostala neizvjesna.

Utakmice 33. kola: Krka - Krško 0:0, Gorica - Domžale 0:2, Olimpija - Maribor 1:2, Velenje - Koper 0:2, Zavrč - Celje 0:1