Slovensko prvenstvo: Antić autogolom u 94. minuti spriječio iznenađenje u Ljubljani, Mance ublažio poraz

Nedjelja, 10. travnja 2016. 22:15 Napisao/la  SC

Utakmice 29. kola: Koper - Krško 0:1, Olimpija - Zavrč 1:1, Krka - Celje 1:1, Velenje - Gorica 1:0, Maribor - Domžale 2:1

Antonio Mance ublažio je poraz momčadi Domžala u utakmici protiv objektivno najbolje slovenske momčadi.

Maribor je pobijedio rezultatom 2:1, Novakovič je postigao prvi pogodak u dresu "viola", a Mance je ušao u igru u drugom dijelu i postigao pogodak u 89. minuti.

Sebastijan Antić također je bio strijelac u ovom kolu. Na njegovu i žalost Zavrča, standardni stoper postigao je autogol u 94. minuti i time osujetio veliko iznenađenje kola.

Zavrč je u Ljubljani od 69. minute vodio 1:0, vodeća Olimpija izbjegla je poraz nesretnim pogotkom nekadašnjeg igrača Pomorca i Krka.

Filip Dangubić igrao je do 61. minute dok je Marin Perić odigrao cijelu utakmicu za Krku u remiju protiv Celja.

Toni Datković postao je kapetan momčadi nakon svega desetak utakmica koliko je odigrao za Koper otkada je zimus stigao iz Zavrča.

Kapetan je predvodio momčad u domaćem porazu od Krška kojim je Koper zakomplicirao sebi situaciju u borbi za ostanak.