Slovenska liga: Dangubić strijelac za Krško u derbiju začelja protiv Turkalja i Muminovića

Nedjelja, 05. ožujka 2017. 17:23 Napisao/la  SC

Utakmice kola: Aluminij - Krško 1:1, Domžale - Koper 0:1, Celje - Radomlje 1:0

Filip Dangubić postigao je pogodak za Krško u derbiju začelja u Kidričevu.

Aluminij je izjednačio u 57. minuti (Bizjak), pa je razmak od jednog boda na ljestvici ostao isti.

Sanin Muminović i Vedran Turkalj igrali su od početka za momčad riječkog trenera Boba Grubora.

Mateo Damiš sjedio je na klupi.

Toni Datković standardno odigrao  za Koper u vrijednoj pobjedi u Domžalama, momčad Igora Pamića pobijedila je Blažičevim autogolom u 37. minuti.

Danijel Pranjić i Senijad Ibričić igrali su za Koper od prve minute, Sandi Križman ušao je u igru u 47. minuti.

Leon Benko bio je strijelac jednog pogotka za Olimpiju u iznenađujućem porazu od Rudara.

Utakmice kola: Aluminij - Krško 1:1, Domžale - Koper 0:1, Celje - Radomlje 1:0, Olimpija - Rudar 2:4