Serie B: Spezia doživjela prvi poraz ove sezone, Niko Datković pocrvenio u 83. minuti

Nedjelja, 09. listopada 2016. 21:49 Napisao/la  SC

Od osam prvoplasiranih momčadi samo su dvije ostvarile pobjede

Momčad Spezije doživjela je prvi poraz ove sezone, u 8. kolu Carpi je pogotkom Lasagne u 47. minuti odnio tri boda iz Spezije.

Niko Datković igrao je u početnoj postavi do 83. minute, kada je isključen zbog drugog žutog kartona. Prvi je zaradio u 71. minuti.

Unatoč porazu Spezia je i dalje u samom vrhu, u izjednačenoj ligi porazi vodećih momčadi nisu iznenađenje.

Konkretno, u 8. kolu od osam prvoplasiranih momčadi samo su dvije ostvarile pobjede (Carpi, Perugia).

Utakmice 8. kola: Verona -    Brescia    2:2,            Bari    -    Entella    1:1,            Latina    -    Trapani 2:0,        Perugia    -    Avellino 3:0,    Pisa    -    Spal    0:1,        Pro Vercelli    -    Ternana 1:0, Spezia    -    Carpi    0:1,     Vicenza    -    Cesena    0:0,        Salernitana    -    Benevento        2:1,    Cittadella -    Frosinone    2:3,    Novara -    Ascoli    1:0

Poredak:    Cittadella        18, Verona        17,    Benevento        14,    Carpi        13,    Spezia        13,    Entella        12,    Perugia        12,    Pisa    12...