Grand Prix: Snježana Pejčić sjajnim nastupm u Kuvajtu osvojila zlato u malom kalibru

Srijeda, 28. siječnja 2015. 19:31 Napisao/la  SC

Riječka strijelkinja dominirala je u malom kalibru, te je i u osnovnom dijelu plasman u finale izborila najboljim rezultatom. U zračnoj pušci riječka strijelkinja osvojila je četvrto mjesto

Snježana Pejčić na Grand Prixu u Kuvajtu osvojila je prvo mjesto u natjecanju malokalibarskom puškom, disciplina trostav. U osnovnom dijelu pogodila je 587 krugova i u finale je ušla na prvom mjestu. Pejčić je u klečećem položaju pogodila 195, ležećem 199 i stojećem 193 kruga. U konkurenciji osam najboljih strijelkinja, Pejčić je odlično odradila finale gdje je pogodila 462,8 krugova i uzela prvo mjesto.

Drugo mjesto pripalo je Srpkinji Andrei Aršović, dok je treća bila Jasmine Ser Xiang Wei iz Singapura.

U zračnoj pušci Pejčić je u finale ušla na šestom mjestu s 413.8 krugova. Riječka strijelkinja u finalu je pogodila 165 krugova za četvrto mjesto, dok je prvo mjesto osvojila Andrea Aršović (207.1 krug).