Europska liga: Antonio Mance dvostruki strijelac za Trenčin u pobjedi protiv gruzijskog Torpeda

Četvrtak, 29. lipnja 2017. 19:40 Napisao/la  SC

Mance je pogotke postigao u 36. i 40. minuti

Antonio Mance postigao je prva pogotka za Trenčin u pobjedi (5:1) protiv gruzijskog Torpeda Kutaisi u prvoj utakmici 1. pretkola Europske lige.

Mance je pogotke postigao u 36. i 40. minuti čime je za četiri minute preokrenuo rezultat nakon što su gosti poveli pogotkom Gurulija u 10. minuti.

Trenčin je u završnici drugoga dijela utakmice (Catakovic 75, Paur 81, Beridze 87) postigao još tri pogotka i praktično osigurao prolaz u 2. pretkolo.