Antonio Mance dvostruki strijelac i asistent, riječki napadač drugi na listi strijelaca

Petak, 05. travnja 2024. 22:45 Napisao/la  SC

Manceovim pogocima utakmica se prelomila  nakon što je prvo poluvrijeme završilo neodlučeno

Antonio Mance (Zalaegerszeg)

Antonio Mance bio je dvostruki strijelac (53, 61-11m) i asistent u uvjerljivoj pobjedi (5:1) Zalaegerszega (ZTE) u gostima protiv Ujpesta.

Manceovim pogocima utakmica 27. kola prelomila se  nakon što je domaćin u prvom dijelu poveo (Huszti 23), a gosti izjednačili (Croizet 31).

U 59. minuti domaćini su ostali s desetoricom igrača nakon što je isključen Keita, Croizet je povećao vodstvo u 66. minuti, Mance je asistirao Nemethu u 81. minuti za konačnih 5:1.

Mance je dvama pogocima postao drugi strijelac lige s 13 pogodaka, vodi napadač Ferencvarosa Barnabas Varga s 18 pogodaka.

ZTE je sve dalje od zone ispadanja, što je bio primarni klupski cilj ove sezone.