Andre Mijatović osvojio bod 94. minuti, počela druga njemačka liga

Nedjelja, 17. svibnja 2020. 21:09 Napisao/la  SC
Andre Mijatović

Počelo je natjecanje u drugoj njemačkoj ligi, Andre Mijatović imao je razloga biti zadovoljan nakon prve utakmice poslije više do dva mjeseca stanke.

Riječki stručnjak pomoćnik je Stefanu Leitlu, treneru Greuther Fürtha, koji na svom praznom stadino uspio osvojiti bod (2:2) protiv favoriziranog HSV-a pogotkom u 94. minuti.

Oba pogotka za domaćina postigao je Havard Nielsen, norveški reprezentativac prvi je pogodak postigao u 35. minuti.

Greuther Fürth je nakon 26. kola na 5. mjestu, HSV je osvojenim bodom zauzeo 2. mjesto s istim brojem bodova (45) kao Stuttgart, koji je doživio poraz (1:2) od Wehena koji se bori za ostanak.

Na ljestvici vodi Arminia Bielefeld (52) za koju je Mijatović igrao prvu Bundesligu.

Dynamo Dresden neće igrati prva dva kola prema novom kalendaru, cijela momčad morala je u dvotjednu karantenu nakon što se zarazilo više osoba.