Alexander Gorgon odlučio pobjednika prvijencem za Pogon Szczecin

Nedjelja, 30. kolovoza 2020. 17:17 Napisao/la  SC
Alexander Gorgon slavi prvi pogodak

Alexander Gorgon odlučio je pobjednika utakmice između Piasta i Pogona Szczecina, bivši kapetan Rijeke postigao je jedini pogodak na utakmici u 66. minuti.

Gorgon je bio u početnoj postati Pogona u 2. kolu, igrao je na lijevom boku.

U napadu, naravno!

Lijevog beka u karijeri je jedino igrao u Rijeci u zadnjim utakmicama!

Vratar Pogona Dante Stipica, bivši vratar Hajduka, sačuvao je svoju mrežu, pa je Pogon ostvario prvu pobjedu..

Gorgon je debitirao u 68. minuti utakmice 1. kola, kada je Pogon u gostima izgubio (1:2) je od Cracovije za koju ne igra ni jedan hrvatski igrač otkada je prošle sezone otišao Niko Datković.