Alen Horvat pomiče granice, Al Nasr Riyadh postigao šest pogodaka u poluvremenu

Subota, 20. ožujka 2021. 21:51 Napisao/la  SC
Alen Horvat
Alen Horvat

Alen Horvat i njegov pomoćnik Boris Pučić ove sezone pomiču granice u saudijskom nogometu, momčad Al Nasr Riyadha pobijedila je u 24. kolu Al Batin s čak 7:0!

Horvatova momčad u nastavku utakmice pregazila je goste, postignula je čak 6 pogodaka, povrh toga dvostruki strijelac Hamdallah u 73. minuti nije iskoristio penal...

Al Nasr Riyadh nalazi se na 5. mjestu s 36 bodova, daleko je od vodećih Al-Hilala (48), Al Shababa (45) i Al Ittihada (42), koji se bore za naslov prvaka i plasmane u Ligu prvaka.

Da je Horvat ranije preuzeo momčad vjerojatno bi bilo drugačije!

Riječki stručnjak momčad je preuzeo nakon 10 kola s 8 bodova, u idućih 14 kola osvojio je 28 bodova!