Alen Horvat ostao bez pobjede u 98. minuti derbija 3. kola druge saudijske lige

Ponedjeljak, 28. kolovoza 2023. 20:52 Napisao/la  SC
Alen Horvat
Alen Horvat

Alen Horvat izgubio je dva boda u 98. minuti, u derbiju 3. kola druge saudijske lige Al Jabalain i Al Arabi podijelili su bodove (3:3).

Al Arabi sekunde su dijelile od treće pobjede, domaćini su izjednačili pogotkom Španjolca Israela u 98. minuti.

Horvatova momčad pogocima Senegalca Mbengue (10, 52) i Brazilca Mirande (45+3) vodila je 3:2 do sudačke nadoknade, pogotke za Al Jabalain postignuli su Srbin Gemović (28) i Marokanac Rayhi (37).

Nakon tri kola u Division 1 vode Al Faysal i Al Qadisiya sa po 9 bodova, Al Arabi i Al Jabalain imaju po 7 bodova, u Ligi 18 momčad Hajera koju vodi Rodion Gačanin nalazi se na 12. mjestu s 3 boda.

U saudijsku Premierligu plasirat će se prva tri  kluba.